Św. Urszula Ledóchowska

Dnia 30 sierpnia 2017 roku delegacja Parafii pw. Wszystkich Świętych w Brzezinach, w składzie: Ks. Kanonik Józef Knap, Krystyna Buras, Paulina Jamioł, Anna Lach oraz Damian Zegadło, udała się w pielgrzymce po relikwie św. Urszuli Ledóchowskiej do Warszawy. Po dotarciu do Centrum Duchowości św. Urszuli Brzeziniacy zostali przywitani przez siostrę przełożoną Urszulanek Serca Jezusa Konającego. Następnie w kaplicy zakonnej ks. proboszcz Józef Knap odprawił mszę świętą. Na jej zakończenie s. Małgorzata Krupecka uroczyście przekazała parafii Brzeziny relikwie I stopnia św. Urszuli Ledóchowskiej. Kolejnym punktem było zwiedzenie domu zakonnego (m.in. pokoju papieskiego) oraz obiad. Niech nowa patronka wspiera nasze dążenia do nieba.
Relikwie nie są jeszcze wprowadzone do kościoła. Istnieje możliwość ufundowania relikwiarza.