Nabożeństwa

Nabożeństwo Maryjne (majowe): 18.00
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe)
: 18.00
Nabożeństwo Różańcowe (październikowe): 16.00
Gorzkie Żale: niedziele Wielkiego Postu o 16.00
Droga Krzyżowa: piątki Wielkiego Postu o 16.00 (dzieci) i o 18.00 (dorośli), niedziela Wielkiego Postu o 13.00
Pierwsze Czwartki miesiąca: 18.00
Pierwsze Piątki miesiąca: 18.00
Pierwsze Soboty miesiąca: 18.00
Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: trzecie piątki miesiąca o 18.00
Nabożeństwo do Matki Bożej NP: drugie wtorki miesiąca o 18.00
Nabożeństwo "Świętych Obcowanie": 31 października o 18.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu: Pierwsza niedziela miesiąca

Wypominki za zmarłych:
Niedziela przed Mszą Świętą o 8.00 i 12.00
(zapisy wypominek od października)

Msza z relikwiami:
bł. Marceliny Darowskiej - 5 stycznia
św. Józefa Pelczara - 19 stycznia
bł. Bronisława Markiewicza - 30 stycznia
bł. Klary Szczęsnej - 7 lutego
bł. Michała Sopoćko - 15 lutego
św. Hiacynty i Franciszka Marto - 20 lutego
bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego - 23 lutego
św. Wojciecha - 23 kwietnia
św. Floriana - 4 maja
bł. Zofii Czeskiej - 15 maja
św. Andrzeja Boboli - 16 maja
św. Stanisława Papczyńskiego - 18 maja
św. Urszuli Ledóchowskiej - 29 maja
bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk - 5 czerwca
św. Jadwigi Królowej - 8 czerwca
bł. ss. Ewy Noiszewskiej i Marty Wołowskiej - 12 czerwca
św. Brata Alberta Chmielowskiego - 17 czerwca
bł. Władysława Bukowińskiego - 20 czerwca
św. Jana z Dukli - 8 lipca
św. Zelii i Ludwika Martin - 12 lipca
św. Charbela Makhlouf - 24 lipca
bł. Edmunda Bojanowskiego - 7 sierpnia
św. Maksymiliana Marii Kolbego - 14 sierpnia
św. Jacka Odrowąża - 17 sierpnia
bł. Sancji Szymkowiak - 18 sierpnia
św. Miriam Baouardy - 25 sierpnia
bł. Bronisławy - 1 września
bł. 11 Sióstr Męczenniczek z Nowogródka - 4 września
św. Matki Teresy z Kalkuty - 5 września
bł. Anieli Salawy - 9 września
bł. Bernardyny Jabłońskiej - 22 września
św. O. Pio - 23 września
św. Teresy od Dzieciątka Jezus - 1 października
św. s. Faustyny - 5 października
bł. Wincentego Kadłubka - 9 października
bł. Honorata Koźmińskiego - 13 października
św. Teresy od Jezusa - 15 października
bł. Jerzego Popiełuszki - 19 października
bł. Jakuba Strzemię - 21 października
św. Jana Pawła II - 22 października
św. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej - 8 listopada
bł. Karoliny Kózki - 18 listopada
św. Rafała Kalinowskiego - 20 listopada
bł. Franciszki Siedliskiej - 25 listopada
św. Katarzyny Labouré - 31 grudnia