Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną - 21 kwietnia 2024 r.

▪ Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.
▪ We wtorek przeżywamy Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msza św. z relikwiami.
▪ W czwartek obchodzimy Święto św. Marka, Ewangelisty.
▪ W przyszłą niedzielę wypada wspomnienie bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki. Msza św. z relikwiami.
▪ Również za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10 00 będziemy się modlić za żywych i zmarłych strażaków z racji ich Patrona św. Floriana.
▪ Spotkanie przygotowujące do 1 Komunii św. w poniedziałek i we wtorek o godz. 16 30.
▪ Przygotowanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19 00.
▪ W piątek 26 kwietnia rozpoczynamy nowennę przed wprowadzeniem relikwii bł. Stefana Wyszyńskiego.
▪ W niedzielę 12 maja, będziemy przeżywać Dzień Seminaryjny, w związku z tym niedziela gospodarcza będzie w 3 niedzielę maja.
▪ Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Lichenia w sobotę 25 maja. Koszt 150 zł.
▪ Zachęcamy młodzież i dzieci z naszej Parafii na wyjazd do parku rozrywki Energylandia w Zatorze w dniu 31 maja. Zapisy w zakrystii do 12 maja. Szczegóły u ks. Mariusza. Zapraszamy.
▪ Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu zapraszam kolejne rodziny.